Wij ontwikkelen Talent

CreativIvents heeft 1 visie. Wij realiseren dit met 1 team met verschillende disciplines en expertises. Onze mensen hebben een passie voor talentontwikkeling. Wij worden gedreven door creativiteit en innovatie en hebben altijd een focus op het individu en zijn talent.  Met elkaar inspireren wij onze klanten en het individu. 

PAOLINE VAN LUIJK-BATENBURG

PAOLINE

Rol: Financieel directeur.

Fun: Paoline houdt van koken. Kleding maken is haar nieuwste passie. 

Mail: paoline@halojobbing.nl

EMINA VISCA

EMINA

Rol: sales education & events.

Fun: Emina is een echte sales tijger. Dansen is haar passie.

Mail: emina@halojobbing.nl

VINESH SEWNUNDUN

VINESH

Rol: manager education & events.

Passie: Geef Vinesh een bal en je ziet hem niet meer terug.

Mail: vinesh@hotspotsevents.nl

JESSICA VOS

JESSICA

Rol: people.

Fun: De festivals zijn weer begonnen! En Jessica is er bij. 

Mail: jessica@sportloopbaangarantieplan.nl

CLYDE TDLOHREG

CLYDE

Rol: Business development Directeur

Fun: Clyde houdt van Skiën en is een gepassioneerde hardloper

Mail: clyde@creativivents.nl

RACHELLE MAHIEU

RACHELLE

Rol: Sales directeur. Passie: tennis was haar grootste passie, nu haar zoontje. Mail:rachelle@halojobbing.nl

BJORN LETSCH

BJORN

Rol: educatie en mensen

Passie: Personal trainen, sport en mensen verbinden

Mail: bjorn@sportloopbaangarantieplan.nl

HERMAN KOOIJENGA

HERMAN

Rol: education & events. Passie: de bal is grond zegt Herman, so let’s play soccer Mail: herman@halojobbing.nl

NAOMI GUNDOG

NAOMI

Rol: people.

Fun:Een feestje, festival of concert! Daar kan je Naomi wakker voor maken.

Mail: Naomi@sportloopbaangarantieplan.nl.

JAAP AARTS

JAAP

Rol: events en educatie

Fun: zwemmen is vrijheid volgens Jaap

Mail:jaap@halojobbing.nl

SOUMIA ABBADI

Soumia

Rol: mensen en educatie

Fun: Soumia is dol op kinderen en onderwijs. Talentontwikkeling bij kids is haar passie

Mail: soumia@sportloopbaangarantieplan.nl

MARCEL ZWOLLE

Marcel

Rol: Manager educatie (Hybride onderwijs)

Fun: Duursporten…. daar kan je Marcel voor wakker maken .

Mail: marcel@sportloopbaangarantieplan.nl

DAVID WEISE

DAVID

Rol: events.

Fun: Events, en eventsmanagement daar kan je David voor wakker maken

Mail: david@halojobbing.nl.

GAILY SCHREUDER

GAILY

Rol: people & events

Fun: onze alleskunner

Mail: gaily@loopbaangarantie.nl.

MARK MIDDELBURG

MARK

Rol: Sales en educatie

Fun: let’s play ball….

Mail:mark@halojobbing.nl

CORETTA CHAAR

CORETTA

Rol:  Educatie & verkoop binnendienst

Fun: het leven is een feest! Coretta hangt zelf de slingers op….

Mail:corette@halojobbing.nl

DANNY VAN OSS

DANNY

Rol: education & verkeer

Fun: fietsen, auto’s scooter… zeg maar gewoon alle over en met verkeer

 

ROY WINKEL

ROY

Rol: education & events

Fun: onze outdoor bink, Roy is gek op honkbal, mountainbiken, klimmen en snowboarden, 

Mail: roy@halojobbing.nl.

SOLANGE RONOKARIJO

SOLANGE

Rol: educatie en verkoop binnendienst

Fun: sales en onderwijs zijn beide haar passie…

M: solange@halojobbing.nl

Onze waarden

Samen Sterk

Ons team is een hechte club van jonge, (wat) oudere, ervare en creatieve zielen. Een belangrijke kernwaarde binnen ons bedrijf is “SAMEN STERK“. Een open en directe bedrijfscultuur met persoonlijke aandacht. Ons mantra is wat je ” binnen predict” draag je uit naar buiten.

Positieve Energie

Het samenwerken met elkaar en klanten maar vooral het uitvoeren van onze activiteiten en diensten kent als grondslag POSITIEVE ENERGIE”Deze energetisch lading stuwt ons allemaal voort en creeert ruimte voor de noodzakelijke creativiteit en innovatie.

Durven

Binnen een dynamisch team werkende in het onderwijs en evenementen sector waarbij talentontwikkeling van het individu centraal staat is “DURF” nodig. Een cultuur van groeien, doorpakken en leren is waar wij voorstaan en wat we met liefde overdragen.